se poate sa fiu insarcinata?:((
ultimul contact sexual l-am avut pe 9 martie...neprotejat...nu si-a dat drumul in mine.ciclul mi-a venit normal de atunci...doar ca dupa ce trece menstruatia...la vreo saptamana..elimin un likid..mai gros...si cateodata...cu putin sange...dar nu mereu...si nu pana la urmatoare menstruatie...doar cateva zile...oare de la ce sa fie?test de sarcina mi-am facut si a iesit negativ...dar se poate sa fi ramas insarcinata sau de la raceli?va rog sa-mi dati un raspuns.va multumesc
2 comentarii
va rog mult da-ti-mi un raspuns..nu stiu ce sa mai fac
Insarcinata nu cred ca sunteti, mai ales daca testul de sarcina a iesit negativ.Ceea ce vi se intampla este probabil raspunsul organismului dumneavoastra la ovulatie.Din cate spuneti sunteti la ovulatie in acea perioada.
Toate cele bune.
Toate cele bune.
Alte subiecte recente din această secțiune: