Acum o saptamana m-a luat dintr-o data o usoara durere in piept

18-07-2008
Je_Veveritza
Nu este medic/terapeut
Je_Veveritza
Buna ziua! Acum o saptamana ma luat dintr-o data o usoara durere in piept, durerea a inceput sa creasca treptat si am inceput sa transpir am luat un distonocalm si durerea a inceput sa ma lase insa azi de dim durerea a inceput iar dar de data asta ma luat si cu frisoane. As vrea sa stiu daca durerile sunt din cauza inimi sau ar putea fi de la altceva??
6 comentarii
0
18-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Cred ca, in principiu de la inima.:-( Cati ani ai?Mai exisista boli de inima la rudele apropiate.Mergi la un medic sa nu fie vb de un angor pectoral.Cu inima nu e de glumit.
0
18-07-2008, ora 00:00
Je_Veveritza
Nu este medic/terapeut
Je_Veveritza
am 21 de ani dar am inteles ca la varsta asta nu poti avea probleme cu inima :| da tata e bolnav cu inima :(
0
22-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Din pacate, aproape la orice varsta pot aparea probleme cu inima...:-(Totusi fiind asa tanara trag sperante sa nu fie cazul la tine.Ceva analize la sange ai facut..?
0
24-07-2008, ora 00:00
Je_Veveritza
Nu este medic/terapeut
Je_Veveritza
analize am facut in martie si inafara de o mick infectie urinara restul e ok :)
0
24-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Un ekg?
0
24-07-2008, ora 00:00
Je_Veveritza
Nu este medic/terapeut
Je_Veveritza
ekg nu inca dar cand mi-o fi vreodata rau rau o sa ma duc sa fac :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.