klebsiella pneumoniae
este posibil ca de la acest germene sa faca pipi fara sa se poata controla cu usturimi si uneori manacrimi. la uroculturi ii iese acest klebsiella pneumoniae.exista un tratament eficace ptr acest germene ca a luat toate antibioticile ce iau iesit iesit la antibiograma dar nici un rezultat.a ajuns la disperare mama mea.va rugam dati-ne un tratament. va multumesc anticipatantici
1 comentarii
Buna ziua,
Va sfatuim sa va adresati unui medic nefrolog, iar in urma consultatiei sa luati un tratament intrucat este necesar un examen clinic.
O zi placuta!
Va sfatuim sa va adresati unui medic nefrolog, iar in urma consultatiei sa luati un tratament intrucat este necesar un examen clinic.
O zi placuta!
Alte subiecte recente din această secțiune: