Presiune in zona ovarelor
Buna ziua,
Am o problema.Mi-a intarziat menstruatia cam doua saptamani, simt o presiune in zona ovarelor si cateodata am stari de greata si dureri foarte scurte.Am facut test de sarcina si mi-a iesit negativ.Poate fi vorba de ceva grav?
Multumesc
Am o problema.Mi-a intarziat menstruatia cam doua saptamani, simt o presiune in zona ovarelor si cateodata am stari de greata si dureri foarte scurte.Am facut test de sarcina si mi-a iesit negativ.Poate fi vorba de ceva grav?
Multumesc
1 comentarii
Buna ziua,
Testul de sarcina trebuie efectuat din prima urina de dimineata si un consult ginecologic insotit de analiza Beta- HCG.
O zi placuta!
Testul de sarcina trebuie efectuat din prima urina de dimineata si un consult ginecologic insotit de analiza Beta- HCG.
O zi placuta!
Alte subiecte recente din această secțiune: