Intarziere menstruatie
Bunza ziua. Ma confrunt cu o problema si sper sa ma puteti ajuta. In martie am avut primul si ultimul contact sexual si mentionz ca a fost protejat. In aprilie am avut menstruatie normala iar in mai menstruatia nu a aparut. Mi-a intarziat 2 saptamani pana acum. Am burtica si ma sperie gandul ca ar putea fi ceva. Va rog, ma puteti ajuta cu un raspuns?
1 comentarii
Buna ziua,
Se poate stabili in cadrul unei consultatii un diagnostic ferm.
O zi placuta!
Se poate stabili in cadrul unei consultatii un diagnostic ferm.
O zi placuta!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2sunt insarcinata? va rog sa ma ajutati...
- 3insarcinata sau nu?
- 4menstruatia nu mi-a venit; vomit in fiecare seara si ametesc
- 6de ce intarzie menstruatia?
- 11Este insarcinata?:|:|:|
- 0Are ceva daca imi intarzii menstruatia?
- 13Sunt oare insarcinata?
- 6renuntare anticonceptionale si durere in partea dreapta jos
- 3Intarzierea menstruatiei, amenie
- 3Ma puteti ajuta?
- 4teste de sarcina negative si intarziere menstruatie dupa postinor 2
- 12Mi a intarziat menstruatia
- 3Este posibil sa fiu însărcinată?
- 1Scurgeri albicioase, ajutor!!!
- 1Poate fi insarcinata?raspundeti repede
- 0Însărcinată sau nu?
- 3Ciclu întârziat 3 luni
- 3Test fals negativ de la ovule?
- 1Pot fi insarcinata?
- 1Intarziere menstruatie
Mai multe informații despre: intarzierea menstruatiei
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: