Despre penis
Buna seara am si eu o probleba cu peniscul acum o luna mi.am injectat un tub de kanamicina in penis si nu se mai decaloteaza..unde am injectat kanamicina sa intarit ca piatra. Am fost la dermatolog mi a dat tratament..5 zile iau dar tot asa este nu il pot decalota si mi sa facut o pielita care ma ustura..nu stiu ce sa mai fac..puteti sa mi spuneti ce sa fac..ca nu mai stiu..sau trebuie aa ma operez???
4 comentarii
Mergeti la Urolog si cat mai repede.
Nu la Dermatolog.
Nu la Dermatolog.
De zici sa merg la urolog...eu stia...chestile astea apartin de dermatolog...acum urmez un tratament..nu ma mai doare sa desumflat dar tot nu pot s.al decalotez dupa ce termin o sa merg la urolog..daca nu merg si ma operez..singura varianta ;)
Atunci cand nu poti sa decalotezi trebuie sa mergi la Urolog. Daca e ceva de operat, el opereaza.
K..am sa merg dupa ce termin tratamentul..peste o saptamana Ms
Alte subiecte recente din această secțiune: