pare un cos in zona genitala
pare un cos...in zona genitala...micut...dar ma ingrijoreaza...ce poate fi? nu ma doare nu ma ustura.
3 comentarii
buna ziua..am si eu o nelamurire.in zona genitala m-am depilat cu lama.dupa 2 saptamini mi-a aparut un cos dar nu are cap si ma doare cind il ating si este si tare pe dedesupt...la farmacie mi-au recomandat fucidin crema si oxacilina antibiotic oral...e buna crema ?nu stiu ce sa fac.va multumesc
Mergeti la un dermatolog deoarece poate sa fie necesara o incizie.
Alte subiecte recente din această secțiune: