nu stiu ce e.. oare e neg?
mi-e foarte teama.se afla langa sau pe una din labiile mari..e ca un capacel mic.nu e dureros..pare ca se exfoliaza..sau cva de genu..:-s help pls..sunt minora.si nu prea pot sa merg la ginecolog
6 comentarii
Stiu ca iti este jena. Asculta un sfat competent. S-ar putea sa nu fie ceva grav si nu trebuie sa mergi la ginecolog ci la dermatolog (de preferat femeie).
da..mi-am inceput viata sexuala akum 3-4 luni..insa a fost protejat.
Este posibil sa ai o vegetatie veneriana. Cred ca este recomandabil sa te vada un dermatolog!
zilele astea am observat ca nu mai e asa proeminent...in mijloc a aparut un mic 'orificiu ' de sange..nu prea a curs..
trebuie sa mentionez ca am zona zoster de 5 zile
trebuie sa mentionez ca am zona zoster de 5 zile
Nu pot sa-ti spun mai multe decat atat: trebuie sa te vada un medic!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune: