Nas infundat
Buna seara am un baiat de 13 ani cu nasul foarte des infundat fara sa aiba secretii..nu este racit.D aproximativ 1 an folosim sprayuri nazale biorinil.bixtonim muconazal olinth dar tot mai mt i se infu da nu mai poate respira chiar si in timpul zilei.Deja il deranjeaza foarte tare e si sportiv vine caldura si parca nici un spray nu isu mai face efectul decat pt timp foarte scurt.La ultimul consult orl ni s- a spus ca e un fel de rinita si nu sunt polipii de vina
Cred ca deja e dependent de spray cum l- as putea ajuta ? Va multumesc anticipat.
Ti
Cred ca deja e dependent de spray cum l- as putea ajuta ? Va multumesc anticipat.
Ti
2 comentarii
doar micsorare cornetelor in volum cu radiofrecventa.. poate sa rezove difinitiv problema
Alte subiecte recente din această secțiune: