cand ma enervez imi scade tensiunea

14-12-2008
ms sephora
Nu este medic/terapeut
ms sephora
eu am tensiune mik..8 cu 5 asta a fost ultima data..si imi scade f des..mai ales knd ma enervez sau intalnesc momente dificile certuri..plans..stuff like this..dureri, intepaturi..ar tb sa iau pastile sa fac un anume control??help me...
3 comentarii
0
14-12-2008, ora 21:43
dr_vas
Nu este medic/terapeut
dr_vas
esti consumatoare de cafea?
daca ai timp mergi la medicul de familie sa te consulte...
0
14-12-2008, ora 21:45
ms sephora
Nu este medic/terapeut
ms sephora
nu consum cafea..dar fumez..
0
15-12-2008, ora 08:30
dr_vas
Nu este medic/terapeut
dr_vas
incearca sa bei o cafea dimineata...si vezi daca sunt rezultate
si pe cat posibil fumeaza mai putin...
good luck
Adaugă un comentariu / răspuns