Urgent va rog o intrebare
Daca sunt din bucuresti dar nu am unde sa locuiesc o noapte ma cazez la hotel o noapte?
2 comentarii
Da, e un hotel potrivit pentru tine...la Obregia.Poti sa stai si mai mult de-o noapte, o luna, sa zicem.Sau la orice sectie de politie, ca te primesc acolo.N-ai si tu parinti sau ai fugit de-acasa.
Asculta sfatul tuturor si ia o medicamentatie altfel o sa fie rau pt tine
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Terapii noi(tms/tme/hipnoza)?
- 0Cumpana si tms/tme/hipnoza
- 0Cumpana si tms/tme/hipnoza
- 3Vorbesc rad si scot diferite sunete ciudate de unul singur
- 10Tipuri de activități pentru petrecerea timpului liber?
- 7Evaluare medicală forțată/Încredere
- 1Pentru cei diagnosticati cu o boala psihica
- 10Schimbare medic psihiatru
- 6Anxietate/depresie
- 6Suspiciuni medicamente psihiatrice