Urgent va rog o intrebare

30-10-2018
User13
Nu este medic/terapeut
User13
Daca sunt din bucuresti dar nu am unde sa locuiesc o noapte ma cazez la hotel o noapte?
2 comentarii
0
31-10-2018, ora 15:37
Hans Castorp
Nu este medic/terapeut
Hans Castorp
Da, e un hotel potrivit pentru tine...la Obregia.Poti sa stai si mai mult de-o noapte, o luna, sa zicem.Sau la orice sectie de politie, ca te primesc acolo.N-ai si tu parinti sau ai fugit de-acasa.
0
31-10-2018, ora 17:12
Alexander29
Nu este medic/terapeut
Alexander29
Asculta sfatul tuturor si ia o medicamentatie altfel o sa fie rau pt tine
Adaugă un comentariu / răspuns