Ajutatima va rog, am un nepot de 19 ani dependent de etnobotanice
Buna seara va rog sa ma ajutati dak puteti am un nepot de 19 ani dependent de etnobotanice si nu mai stim ce sa facem cu el. As dori sa il internam undeva vreo 2 luni sa il dezintoxicam cumva. Va multumesc anticipat cu respect Ciprian
3 comentarii
Căutați pe google Centrul "Sfantul Stelian" din Bucuresti
Daca nu dorește el sa se lase va fi greu pentru familie sa o facă.Meegeti la un psiholog și la un psihiatru pentru evaluare și tratament
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Terapii noi(tms/tme/hipnoza)?
- 0Cumpana si tms/tme/hipnoza
- 0Cumpana si tms/tme/hipnoza
- 3Vorbesc rad si scot diferite sunete ciudate de unul singur
- 10Tipuri de activități pentru petrecerea timpului liber?
- 7Evaluare medicală forțată/Încredere
- 1Pentru cei diagnosticati cu o boala psihica
- 10Schimbare medic psihiatru
- 6Anxietate/depresie
- 6Suspiciuni medicamente psihiatrice