Ajutatima va rog, am un nepot de 19 ani dependent de etnobotanice

23-12-2018
Ciprian pintea
Nu este medic/terapeut
Ciprian pintea
Buna seara va rog sa ma ajutati dak puteti am un nepot de 19 ani dependent de etnobotanice si nu mai stim ce sa facem cu el. As dori sa il internam undeva vreo 2 luni sa il dezintoxicam cumva. Va multumesc anticipat cu respect Ciprian
3 comentarii
0
23-12-2018, ora 20:17
Alexander29
Nu este medic/terapeut
Alexander29
Ii place maraciuca:)))?
0
24-12-2018, ora 07:05
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Căutați pe google Centrul "Sfantul Stelian" din Bucuresti
0
01-01-2019, ora 09:52
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Daca nu dorește el sa se lase va fi greu pentru familie sa o facă.Meegeti la un psiholog și la un psihiatru pentru evaluare și tratament
Adaugă un comentariu / răspuns