Implant silicon
Buna.Sunt Alexandra sambata trecuta m-am operat (ridicare sani +implant 410 cc).As vrea sa stiu daca sânii mei arata ok si vor deveni asa cum mi-am dorit.Incerc sa atașez poze dar nu stiu cum...
2 comentarii
As vrea sa stiu daca vor deveni mai apropiați si nu asa mari în parti. As vrea sa se vada mai rotunzi (curbura aceea la decolteu) sper ca ma fac înteleasa
Buna Alexandra si eu am tot lifting cu implant din 31 ianuarie si ai mei sunt tot departati, cred ca imi trebuia o marime mai mare. Dupa o Luna jumate tot asa sunt..nu cred ca se vor apropia.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 0Implant mamar - recomandare medic
- 0implanturi silicon dupa nastere
- 12implantul mamar - va rog opinii, sfaturi
- 3implant sani
- 10Silicoane sani, detalii
- 6Durerile dupa implantul mamar submuscular
- 0Lifting cu implant mamar
- 1Sani asimetrici dupa operatia de lifting si implant. Ce e de facut?
- 1Marire sani si scolioza?
- 3Silicoane
- 0scurgeri de lichid alb(lapte), la 3 saptamani de la operatia cu implant mamar
- 0Dr Grecu sau E. Turcu ?
- 7cine a facut operatie marire sani in IASI?
- 0Implant silicon mamar dr Susanu Sidonia Iasi
- 1Recuperare implanturi mamare
- 0Recomandare Dr. Simona Manea
- 0Schimbare Implanturi
- 02 săptămâni după lifting cu implant
- 0S-a mai operat cineva la Dr. Alex Costeschi?
Mai multe informații despre: Implanturile mamare
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: