Sângerări între menstruati
Buna seara!am 28 de ani si de 2 luni am sângerări între menstruati însoțite si de dureri in partea dreapta, am amețeli.Am făcut testul pap si a ieșit negativ dar și-o inflamație.Ce poate fi?va rog ajutați-mă
6 comentarii
Mergeti la ginecolog pentru consult si ecografie transvaginala. Posibil chisturi.
Am fost si mi a zis ca am ovare polichistice dar îmi amorțește si piciorul drept iar apendicida am făcut deja operatie
Mi a dat recomandare la endocrinologie dar programarea e de-abia vineri, nu stiu ce am si acestte amețeli si sângerări între menstruati Ma neliniștesc
Dar ar putea fi o dereglare hormonală?Pap a ieșit bine, la fel si analizele de sânge
Daca vi s-a spus ca aveti ovare polichistice... Faceti ce vi s-a spus. Mergeti la endocrinolog.
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune: