Sarcină întreruptă?
Bună ziua! Am o mare nelămurire:
Trebuia să îmi vină menstruația pe 5 iunie, dar a venit pe 12, timp în care am avut multe simptome de sarcină: greață, durere de cap, amețeli, mărirea și colorarea aureolelor, gust metalic în gură, constipație, etc.. Ideea e că menstruația a fost cantitativ normala, cu cheaguri, dar s-a oprit după 2 zile și eu încă am simptomele descrise mai sus. Este posibil sa fiu însărcinată? Dacă da, acea sângerare este normala? Mulțumesc!
Trebuia să îmi vină menstruația pe 5 iunie, dar a venit pe 12, timp în care am avut multe simptome de sarcină: greață, durere de cap, amețeli, mărirea și colorarea aureolelor, gust metalic în gură, constipație, etc.. Ideea e că menstruația a fost cantitativ normala, cu cheaguri, dar s-a oprit după 2 zile și eu încă am simptomele descrise mai sus. Este posibil sa fiu însărcinată? Dacă da, acea sângerare este normala? Mulțumesc!
1 comentarii
Buna ziua,
va recomandam sa efectuati un test de sarcina din sange BetaHcg pentru a elimina posibilitatea unei sarcini.
O zi excelenta,
Fundatia Marie Stopes International
va recomandam sa efectuati un test de sarcina din sange BetaHcg pentru a elimina posibilitatea unei sarcini.
O zi excelenta,
Fundatia Marie Stopes International
Alte subiecte recente din această secțiune: