Am slabit f mult si vreau sa recuperez kilogramele pierdute
Buna ziua. Am 38 de ani, 172 cm si 49 kg.acum. Acum cateva luni bune aveam 55-56 kg. Am slabit f mult pt ca am f des probleme la deglutie, ajung zilnic sa mananc pasat tip piureuri sau supe creme...pt ca normal nu reusesc, am senzatia ca se opreste mancarea in gat. Acum mai bine de 10 ani am avut aceeasi problema cu kilogramele si la recomandarea medicului endocrinolog am.luat Peritol si Mentat (Himalaya), timp de 3 luni de zile si in sfarsit am.pus pe mine kilogramele dorite, cat sa arat ca un om normal. Acum e la fel..nu ma simt bine in pielea mea, imi stau f largi hainele si arat f rau. Va rog ajutati-ma, am.inceput sa fac si psihoterapie online sunt f scumpe sedintele, macar sper sa ma ajute cu ceva. Dar ca si suplimente sigure? Ce as putea lua?? Peritol e ok sa il incep din nou? Locuiesc in Italia si aici il gasesc in farmacii. Multumesc. Sper sa ma ajutati cumva.
3 comentarii
Sunt medicamente psihiatrice destule care iti pot mari pofta de mancare, mergi la un psihiatru! Iti va da medicamentul antistres potrivit
Cineva care a trecut prin ce trec eu?? Cum ati rezolvat? Multumesc
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Terapii noi(tms/tme/hipnoza)?
- 0Cumpana si tms/tme/hipnoza
- 0Cumpana si tms/tme/hipnoza
- 3Vorbesc rad si scot diferite sunete ciudate de unul singur
- 10Tipuri de activități pentru petrecerea timpului liber?
- 7Evaluare medicală forțată/Încredere
- 1Pentru cei diagnosticati cu o boala psihica
- 10Schimbare medic psihiatru
- 6Anxietate/depresie
- 6Suspiciuni medicamente psihiatrice