Probleme de sănătate - durere si amorteala coapsa
Bună ziua ma numesc Bogdan am 39 de ani, lucrez ca șofer deci stau mult în scaun și de vreo 5 zile când stau în picioare îmi amorțește pulpa superioara a piciorului stang simt o fierbanteala si înțepături, furnica turi care dacă stau întins în pat dispar.După ce trec toate astea ma doare pulpa piciorului.spuneti mi ce poate fi, va rog sau dați-mi o îndrumare unde sa ma duc.Multumesc.
1 comentarii
Buna ziua,
Poate fi vorba despre un sindrom compresiv lombar (hernie de disc).
Trebuie sa consultati un neurochirurg.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Poate fi vorba despre un sindrom compresiv lombar (hernie de disc).
Trebuie sa consultati un neurochirurg.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Problema la coloana si nu numai
- 4intepaturi in vena si amorteti de maini si picioare
- 2durere si amorteala in piciorul drept
- 4ma doare de mor in spatele genuchiului acolo la indoitura genuchiului...
- 3din cand in cand imi amorteste piciorul stang (24 ani)
- 3picior amortit
- 12durere de sold si amorteala piciorului
- 2Dureri in zona lombara dreapta cu amorteala in piciorul drept
- 2Imi simt picioarele amortite
- 6imi amorteste mina si piciorul sting
- 4Amortirea piciorului stang deasupra genunchiului
- 4Amorteala piciorului stang
- 2Amorteala muschi picior drept in zona femurala
- 0Amorțeală picior si mâna dreaptă
- 3Amorțire și durere picior drept
- 0Durere de spate și furnicături pe picior
- 2Picior amortit
- 1Oare sunt probleme grave ?
- 1Amorteala la picior
Mai multe informații despre: amorteala piciorului durere in coapsa
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: