Am halucinatii ?
Bună. De aseară mi se pare ca vad în ceață și când privesc ceva anume parca sunt niște lini transparente care se misca nu știu cum sa va explic este foarte ciudat . Îmi este foarte frică ca am halucinatii, se mai confrunta cineva cu asta ?
5 comentarii
Mulțumesc, mai liniștit puțin. Cum pot face sa dispară
Nu aveti pentru ce.
Nu stiu, sincer, mai am si eu problema asta uneori, trebuie sa mergeti la un neurolog dar poate sa aiba 1000 de cauze diferite.
Nu stiu, sincer, mai am si eu problema asta uneori, trebuie sa mergeti la un neurolog dar poate sa aiba 1000 de cauze diferite.
Am și eu, sunt probleme oftalmologice din câte am citit, se întâmplă des la miopi, trebuie ori ochelari ori lentile de contact ori schimbarea dioptriile dacă averi deja ochelari.
Eu vad asa ca niște musculițe, linii, chestii, scame, fire de praf care parca cad de undeva sau plutesc prun aer însă eu am miopie și de la ea este.
Mergeți la un medic oftalmolog pentru un consult.
Sănătate multa va doresc!
Eu vad asa ca niște musculițe, linii, chestii, scame, fire de praf care parca cad de undeva sau plutesc prun aer însă eu am miopie și de la ea este.
Mergeți la un medic oftalmolog pentru un consult.
Sănătate multa va doresc!
Eu o singură dată am văzut și un fulger de lumină ca un fel de flash-uri, pe net scrie ca pot orbii îmi este foarte frică abia mâine merg sa ma programez
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Terapii noi(tms/tme/hipnoza)?
- 0Cumpana si tms/tme/hipnoza
- 0Cumpana si tms/tme/hipnoza
- 3Vorbesc rad si scot diferite sunete ciudate de unul singur
- 10Tipuri de activități pentru petrecerea timpului liber?
- 7Evaluare medicală forțată/Încredere
- 1Pentru cei diagnosticati cu o boala psihica
- 10Schimbare medic psihiatru
- 6Anxietate/depresie
- 6Suspiciuni medicamente psihiatrice