Proeminente pe partea superioara a penisului
De ceva vreme mi-au aparut niste proeminente pe partea superioara (capat), nu sunt sub piele, sunt la exterior, nu sunt rosii, na ma fac sa ma scarpin, nu imi dau nici un disconfort propriuzis; am citit de mai multe chestii: de negi si alte probleme, voi cam ce credeti? Cred ca au inceput sa apara de la o iritatie cauzata de un prezervativ...mai intai a fost o roseata scurta:o zi si acum astea, daca aceasta informatie este concludenta...
4 comentarii
Ideea e ca eu va intreb daca mai sunt si alti patiti pe aici, what to do?...Am mai vazut faza cu id-ul ala, dar pe mine ma intereseaza sa discutam subiectul aici astept un raspuns pluzibil si pe subiect...
Ar putea sa fie niste vegetatii veneriene, insa fara un examen clinic este mai greu de pus un diagnostic corect! Pentru discutii ar mai putea fi luate in calcul si alte afectiuni : chisturi sebacee, molluscum contagios, etc.
Dar exista si posibilitatea sa fie negi genitali, nu? Ca totusi de asta imi e frica cel mai mult.bnr ca de citit, am citit multe, dar acum ar mai fi inca o intrebare: urolog sau dermatolog?
Alte subiecte recente din această secțiune: