intarziere in dezvoltarea limbajului

06-06-2007
cristina budarescu
Nu este medic/terapeut
cristina budarescu
am un baietel de 4 ani care are intarziere in dezvoltarea limbajului, nimic neurologic sau alte probleme de sanatate.As dori sa va rog daca exista programe de logopedie pentru acasa- sau cum sa lucrez acasa cu el, dar dupa un program elaborat de specialisti in domeniu-psihologi, logopezi
2 comentarii
0
16-05-2008, ora 00:00
janad7
Nu este medic/terapeut
janad7
Draga Cristina, baiatul nu vorbeste de loc????????????Daca da sau daca nu iti recomand sa mergi la un neuropsihiatru infantil.Baiatul meu are 3, 5 ani si vb. doar in cuvinte, fara sa formeze propozitii, dar e si bilingv.Eu zic sa faci mai multe investigatii.
0
07-05-2009, ora 06:01
jerky
Nu este medic/terapeut
jerky
va recomant risatarun
Adaugă un comentariu / răspuns