Ajutați-mă - am uitat sa iau anticonceptionale
Bună.. Iau anticonceptionale tri relog, e prima luna.. Am luat din a 2a zi a menstruației, le-am luat doar cu o ora întârzie, aseară am uitat sa le iau și le am luat azi-dimineață, este ziua ovulației și am făcut sex neprotejat și a ejaculat înăuntru, care este riscul sa rămân însărcinată?? Ajutați mă va rog mult cât mai repede
3 comentarii
Am citit ca din a2a săptămâna de contraceptive dacă am uitat unul din ele sunt protejata, e adevărat?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 10uitarea unei pastile
- 6pastila omisa si contact sexual; sunt insarcinata?
- 5din greseala am uitat sa iau pastila de luni din blisterul de anticonceptionale...
- 1pilula uitata si raceala
- 3am uitat sa iau anticonceptionalele
- 4anticonceptionale uitate. Raspundeti-mi va rog!!!
- 1O pastila omisa in ziua a 7-a a blisterului
- 1pilula uitata
- 0Am uitat o pastila, anticonceptionale Karissa
- 1Anticonceptional uitat
- 1am uitat primele 2 pilule Desorele
- 4Ce se intampla daca am uitat pastila?
- 1Pastila de a doua zi si anticonceptional
- 0Yasmin
- 0Am uitat sa iau anticonceptionalele !
- 0Întârziere menstruație
- 1Pastilă uitată
- 0Am uitat 3-4 zile la rând sa iau pastilele la ora obișnuita.
- 1Am uitat 2 zile Belara
- 0Marvelone 21
Mai multe informații despre: pilula contraceptiva uitata
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
