Ajutațî-mă! prepuț strâmt, durere

12-01-2021
Hhhhhh
Nu este medic/terapeut
Hhhhhh
Deci..de vreo luna jumate 2 chiar, am o problemă.
Întâi să zic câte ceva despre mine
23 de ani, nu am avut probleme pana acum, am parteneră de 6 luni jumate(dar până acum 2 luni aprx
nu am avut probleme), facem sex neprotejat de la prima întâlnire, lucrez în construcții =praf.
Să încep, la început mi au ieșit niște bubițe , dar acum pieliță mea s a strans în vârf și nu l mai pot, scuzați-mi expresia, , , beli'' de cât foarte puțin cu mare greutate.
Ce ar putea fi, ce să fac?sunt în Franța de puțin timp și nu am medic de familie, vreau să plec de aici în maxim 1 și un pic, dar nu mai suport!Ajutați-mă, vă rog!
3 comentarii
0
12-01-2021, ora 19:12
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Din ce spui se pare ca din cauza spalatului pe gland cu salun ai aceasta problema (balanita) care nu e atit de grava dar trebue sa mergi la un dermatolog si sa-ti dea niste solutii cu care te ungi, pt a te vindeca. Pina atunci cauta alifie de galbenele si nu te mai speli niciodata cu sapun, numai cu apa calda. Acum eu nu stiu daca acolo poti gasi in farmacie solutii pt balanita. Numai bine.
0
12-01-2021, ora 20:02
Hhhhhh
Nu este medic/terapeut
Hhhhhh
Dar nu folosesc săpun, doar șampon, adică la.duș îmi spăl părul.Nu poate fi fimoză?și până acum nu am pățit asta..
0
05-02-2021, ora 11:39
EUstd
Nu este medic/terapeut
EUstd
Poate fi infectie cu transmitere sexuala. La dermato-venerologie se recomanda consult. Venerologul cu asta se ocupa
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Imposibilitatea decalotării penisului
  •