Ajutatzima va rog!!!
Salut am 19 ani, , , am temperatura de aproape o luna, , , ma tras curentul kam tot aproximativ cu o luna in urma, , simtzind ca ma amortzot, , , partea dreapta a avut mai mult de suferit, , ca acum la fiecare curent cit de slab imi amortzeshte obrazul drept, , , am facut mai multe investigatzii la doktor, , am facut 3 renghene la plamii din kare in unul mia scris bronsita, , am folosit sumamed antibiotika perskrisa de medici, , shi acum cind am fost la spital iarashi miau dat antibiotice augmentin, , la kardiograme miau skris aritmie, , , in prezent, , in urma cu 2 zile am simtzit un junghi in partea inimii, , foarte foarte puternik, , de parka a trecut tot prin mine, , am kemat ambulantza deoarece mam speriat foarte tare, , , a doua zi am plekat la spital deoarece ma durea cumplit, , shi nici nu puteam sa dorm delok, , , rezultatele la cardiograma au fost bunisoare, , , , akum la fel simt deskomfort, ma doare dar mai slab dupa 4 zile de tratament, , pe kare mi la dat medikul de familie shi neurologul, , am de asemenea shi dureri in spate lipsa parka de aier, , , casc foarte des, , , ma iau frigurile shi tremur tot, , am o frica foarte mare, , ce poate sa fie
--
--
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Palpitații, tensiune ușor crescută și o stare foarte ușoară de amețeală constantă
- 1Probleme cardiace sau probleme ale sistemului nervos?
- 0Soft holter
- 0Subdenivelare ST in panta la testul de efort
- 0Durere in spate și piept
- 2Tensiune la efort
- 2Insuficienta cardiaca
- 1Problema cardio
- 2Puls foarte mare
- 1De cateva zile am bataile inimii foarte mari
