Ajutor! Baietel de 2 ani si 3 luni pe care presupun ca il dor picioarele si mainile
Buna seara! Am un baietel de 2 ani si 3 luni pe care presupun ca il dor picioarele, cel mai probabil gambele si talpile. La fel si mainile, partea inferioara. Spun presupun pentru ca inca nu vorbeste, dar vine si imi mai arata din cand in cand... Acest lucru se intampla o data la cateva zile sau saptamani. Este un copil energic, nu sta locului o secunda, posibil sa se mai si loveasca din cand in cand. Dar am impresia ca durerea persista si noaptea, fiind mai agitat si se misca non stop in somn sau se trezeste plangand. Aveti idee daca sunt dureri de crestere sau altceva? Locuim in UK momentan, iar aici sistemul medical e la pamant. As vrea sa stiu daca am motive de ingrijorare si daca e necesar sa fac o vizita in tara pentru a-l consulta un medic.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3dureri mari de oasele de la picioare la 18 ani
- 3ce sa fac sa nu-l mai doara?
- 0dureri picioare de la genunchi in jos
- 1Dureri de picioare
- 4Dureri genunchi si umflarea picioarelor
- 8Dureri de oase
- 10dureri de picioare
- 1Vă rog ajutați-mă!!!! dureri de maini si picioare
- 1Durere puternica si amorteala picior stang
- 0Dureri in gambe!
- 0Amorțeala și caldura in maini + durere in palme degete..
- 1Dureri mari picioare
- 8Dureri ingrozitoare si ciudate la ambele picioare, spre bazin
- 10Amorțeli și dureri de brațe și picioare
- 2Dureri osoase în membre
- 15Dureri si arsuri picioare
- 3Durere de mâna stânga/dreapta și coloana
Mai multe informații despre: durerea de picioare durere de maini
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: