am nevoie de consiliere psihologica... recomandari?

04-04-2007
xfile
Nu este medic/terapeut
xfile
am nevoie de consiliere psihologica...stiti vreun psiholog bun la braila.eventual galati.?un om bun kre sa nu ia banii degeaba si kre sa ajute cu adevarat.Va rog sa-mi raspundeti urgent dak binevoiti
3 comentarii
0
06-04-2007, ora 00:00
Lumi-br
Identitate neconfirmată
Lumi-br
BunaSunt psiholog, sunt din Braila si daca crezi ca te pot ajuta as dorii mai multe informatii.
0
11-04-2007, ora 00:00
xfile
Nu este medic/terapeut
xfile
da cred k m-ai putea ajuta.cum as putea sa va contactez ????
0
11-04-2007, ora 00:00
Lumi-br
Identitate neconfirmată
Lumi-br
SCRIE-MI UN EMAIL PE ADRESA:
-
Adaugă un comentariu / răspuns

15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomanda un Psihoterapeut sau cauta unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care va prezinta peste 2500 de terapeuti din Romania. Avantajul acestui site este ca pune mare pret pe recomandarile pacientilor. Gasiti prezentari detaliate ale serviciilor psihologice, cititi recomandari, va puteti programa online. In plus, exista o sectiune cu o multime de articole interesante si teste psihologice.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ședințele de psihoterapie sunt mai eficiente dimineața
  • Dezvoltarea toleranței la anxietate - cheia în reducerea simptomelor tulburării obsesiv-compulsive
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.