am nevoie de un raspuns

12-02-2010
alyana
Nu este medic/terapeut
alyana
Buna ziua. am si eu o problema.am o scurgere abundenta si vascoasa , asa albicioasa care vine ca la menstruatie adica o simt de parca ar fi cheaguri..si am si mancarimi uneori. dar nu pot purta chilot fara aborbant ca ai crede ca m-am scapat pe mine.Am uitat sa mentionez ca am sterilet de un an si ceva si nu am avut probleme pana acum numai ca luna asta mi-a intarziat menstruatia vreo 10 zile si ma cam doare burta dar mai ales in zona ovarelor.
4 comentarii
0
12-02-2010, ora 17:47
Dr. Boia Iulia Cristiana
Pediatrie, Bucureşti
Dr. Boia Iulia Cristiana
consultaţi un ginecolog pentru un examen de secreţie şi pentru a vedea dacă totul este în regulă cu steriletul- să nu fiacauzat vreo infecţie ceva
0
12-02-2010, ora 17:54
alyana
Nu este medic/terapeut
alyana
multumesc...deci trebuie sa fac o analiza...si credeti ca e necesar sa-l scot steriletul?.
0
12-02-2010, ora 18:32
Dr. Boia Iulia Cristiana
Pediatrie, Bucureşti
Dr. Boia Iulia Cristiana
doar dacă problema e cauzată de sterilet- lucru pe care îl va putea identifica un ginecolog
0
13-02-2010, ora 10:54
alyana
Nu este medic/terapeut
alyana
mutumesc...dar mai am inca o intrebare.daca in acest timp am avut contact sexual cu sotul e vreo problema?
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.