Am penisul de aproximativ 10 cm in erectie

28-07-2008
porta
Nu este medic/terapeut
porta
Salut.

Am 24 ani si am o problema: am penisul de aproximativ 10 cm in erectie. Evident asta imi dauneaza, cel putin la psihic. Am prietena dar inca nu am avut relatii sexuale. Ambii suntem virgini. Va dati seama ca ma gandesc cu groaza la "ziua cea mare", avand in vedere "instrumentul" din dotare. Nici nu mai spun ca in discutiile despre femei si sex, cu prietenii, ma fac mic de tot si ma simt de toata jena.

In principiu nu prea stiu ce sa va intreb. Doar v-am spus ce ma supara. Daca aveti ceva de spus in legatura cu aceasta, m-as bucura sa aflu. Mentionez ca am si ceva kilograme in plus (vreo 88kg la 1, 77m). Stiu, trebuie sa slabesc. Altceva?

Va multumesc.
5 comentarii
0
05-08-2008, ora 00:00
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Salut!

Consulta un medic urolog si endocrinolog.

D-nul endocrinolog Virgiliu Stroescu - 0722890237 de la Policlinica Iancului din Bucuresti;

Un medic urolog gasesti la Sp. Clinic de Urologie Prof. Doct. Theodor Burghele (fost spital Panduri), Sos. Panduri, nr.20, sector 5.

tel. : 410.69.10
410. 08.22
fax: 411.10.55

Mult succes si sanatate!!!
0
26-08-2008, ora 00:00
drd_ms
Identitate neconfirmată
drd_ms
penisul mic, nu este neaparat o boala.nu toti suntem inzestrati cu marimi extra.Asta nu inseamna ca nu ai capacitatea maxima de a duce un act sexual pana la bun sfarsit.in primul rand ar trebui sa te pui la punct psihic cu problema asta si sa iti accepti aia 10 cm pe care ii ai.pt linistea ta, poti consulta un medic.cat despre slabit...ar fii pt propria ta sanatate, mai presus de aspectul estetic (care cu siguranta iti da mai multa incredere in sine).
0
21-10-2008, ora 12:52
minu2
Nu este medic/terapeut
minu2
Sincer sa fiu, mie mi se pare mic la 14-15 cm din dotare dar am auzit cateva amice care spuneau ca au avut senzatii delicioase cu marimi mai mici(una chiar zicea ca nu avea individu mai mult de 10 dar era destul de groasa si era rezistent baiatu) iar altii mai dotati habar nu aveau ce sa faca. Deci tine cel mai mult de cata incredere ai in tine, cum stii sa prestezi si cat te tine. Iar daca pretena ta e virgina sigur o sa fie multumita cu echipamentul tau daca reusesti sa te aduni si sa o **** bine.
0
26-03-2009, ora 20:40
iadaci
Nu este medic/terapeut
iadaci
Tot legat de kilogramele in plus, daca le dai jos, fi sigur ca o sa apara pana la 4 cm in plus. impinge cu degetul in grasimea de deasupra penisului, si vei observa ca iti acopera cativa cm. dupa o operatie, am pus pe mine cateva kg in plus la 1, 80 aveam 85 g, nu mult peste ideal. apoi am reusit in f scurt timp sa dau jos 10 kg, am 1, 0 si 75-78 kg. a ""crescut" vazand cu ochii ;)
0
06-08-2016, ora 13:37
renata16
Nu este medic/terapeut
renata16
ceau, si eu sunt virgina, ca si voi.crede ma ca nu imi doresc sa ma indragostesc de un baiat cu penisul mare, al tau mi se pare deja mare.doar voi baieti sunte ti opseda ti cu marimea penisului, crede ma ca prietenei tale o sa ii placa.tu ca baiat vrei sa il ai mare, dar crede ma ca pe noi ne sperie, mai ales cand suntem virgine.bafta
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mărirea penisului - care metode funcționează, conform studiilor?
  • E penisul meu prea mic? Ce înseamnă un penis ok?
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •