am si eu nevoie de un sfat: nu mi-a venit menstruatia

29-01-2008
dana21
Nu este medic/terapeut
dana21
ultima menstruatie mi-a venit pe 19 noiembrie..pana pe 24...in dec nu mi-a venit CM si nici in ianuarie..nu imi dau seama ca re este cauza deoarece in peioada noiembrie-decembrie nu am facut sex deloc deci riscul unei sarcini nu ar fi existat.in ianuarie am facut neprotejat de 2 ori insa nu a ejaculat.ma asteptam sa imi vina in jurul datei de 19 dar deja suntem in 29...nu am simptome specifice sarcinii, nu stiu de lal ce ar putea fi dereglare...de cateva zile am o scurgere alb-galbuie.sa fie o infectie? astept un raspuns
4 comentarii
0
29-01-2008, ora 00:00
LARY LARY
Nu este medic/terapeut
LARY LARY
cu siguranta este vorba despre o infectie si cel mai probabil anexita, inflamarea organelor genitale.dar cel mai bine ar fi sa mergi la un medic asa vei sti cu siguranta cauza.
0
29-01-2008, ora 00:00
dana21
Nu este medic/terapeut
dana21
am uitat sa mentionez ca am mici durreri de ovare dimineata si in special cand simt nevoia d urinare.
0
30-01-2008, ora 00:00
LARY LARY
Nu este medic/terapeut
LARY LARY
durerea provine datorita vezicii urinare care apasa pe organele genitale inflamate.sfatul meu este sa mergi la un medic sa iti prescrie tratamentul necesar care este simplu si eficient.nu mai astepta sa treaca de la sine, iti va face complicatii.eu am asteptat prea mult si apoi am am avut probleme.multa sanatate.
0
03-04-2017, ora 17:30
Sanella
Nu este medic/terapeut
Sanella
Buna as avea si eu o intrebare va rog mia întârziat ciclul de o luna ultima data am fost pe data de 20 februarie pân pe 27 februarie si in luna martie de loc nu mia venit ciclul si mi am luat un test de sarcina si nu mia iesit nimica nu imi apare si cand am contactii sexuale cu sotul meu ma doare foarte rău sub burtă !! Va rog un raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Scurgere vaginală - ce e normal și ce nu
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •