am tot timpul urechile infundate

06-09-2009
ellaella
Nu este medic/terapeut
ellaella
Cam de 3 saptamani ma confrunt cu o problema destul de mare.am tot timpu urechile infundate...cateodata ma shi dor.o stare permanenta de ameteala shi greata.am vomitat doar 1 singura data.am fost la orl shi mi s-a zis k nu am nimik...dupa am fost la neurolog...shi nici acolo nu mi-au gasit nimik.mi-am facut analize de sange totu e perfect...mi-au dat sa iau niste calciu shi magneziu dar eu tot asa ma simt nush ce sa mai fac.imi puteti da un sfat va rog.mai am 1 sapt shi incep scoala shi nush cum o sa reusesc sa ma descurc in starea asta...pls astept un rasp...
3 comentarii
0
07-09-2009, ora 19:00
ellaella
Nu este medic/terapeut
ellaella
astazi mi s-a apus un disagnostic dupa atata timp: tulburare de somatizare.cn a suferit de aceasta tulburare imi poate da mai multe amanunte ? mi s-a recomandat sa iau neuro optimizer.este bun acest medicament ? va rog sa ma ajutati cu un sfat...

multumesc
0
07-09-2009, ora 23:22
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
cred ca este suficient sa te hidratezi bine ( 2 litri de apa plata si ceaiuri
nimic acidulat si energizant.
foloseste Ginseng 2 past pe zi.
spirulina 3 pe zi.
0
08-09-2009, ora 12:10
ellaella
Nu este medic/terapeut
ellaella
totusi ma duk maine la orl pentru ca ma dor foarte tare urechile sunt infundate shi mai aud shi un tiuit din cand in cand...oricum senzatia de ameteala devine mai puternica atunci cand imi misc capul...sau cand pun capul pe perna...credeti ca ar putea fi vorba de un vertij? multumesc pentru raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.