amigtalita acuta - recomandare medic

26-02-2009
eliadesever
Nu este medic/terapeut
eliadesever
Buna seara, rog o recomandare pt un doctor orl din bucuresti de la spitalul de copii (Budimex sau Grigore Alexandrescu) pt o operatie de amigdalita acuta pt o fetita de 3 ani si 8 luni.va multumes aticipat
11 comentarii
0
02-03-2009, ora 12:51
irina2009
Nu este medic/terapeut
irina2009
mai este de actualitate intrebarea?
0
05-03-2009, ora 15:49
eliadesever
Nu este medic/terapeut
eliadesever
DA mai este disponibila, va multumesc
0
05-03-2009, ora 21:12
irina2009
Nu este medic/terapeut
irina2009
va recomand cabinetul domnului profesor sarafoleanu. eu am probleme de sanatate serioase, cu complicatii generalizate, si am mare incredere in domnul profesor. pe parcursul ultimilor 6 ani de colaborare medic - pacient nu am fost niciodata dezamagita. in ultimele 7 zile am fost nevoita sa consult, printr-un concurs de imprujurari nefericit, 4 medici. nu suporta comparatie.

in cazul in care sunteti interesat va pot da datele de contact, pentru programare.

multa sanatate,
irina - mioara pop
0
06-03-2009, ora 12:29
eliadesever
Nu este medic/terapeut
eliadesever
Daca este medic ORL ne intereseaza.
multa sanatate, pe curand astept raspuns.
0
06-03-2009, ora 19:51
irina2009
Nu este medic/terapeut
irina2009
va recomand sa faceti o programare la cel mai bun doctor din romania - prof. dr. dorin sarafoleanu, la numarul de telefon 021.222.35.38.
adresa este: hatmanul arbore, nr.12, etaj 5
va rog sa aveti incredere. mergeti intr-o prima faza la un control

irina pop
0
08-03-2009, ora 09:49
eliadesever
Nu este medic/terapeut
eliadesever
Mutumesc pentru raspuns, sanatatemulta si la multani de 8martie.
0
08-03-2009, ora 13:10
irina2009
Nu este medic/terapeut
irina2009
multumesc!
la multi ani tuturor doamnelor si domnisoarelor din familia ta! :)
0
16-04-2009, ora 09:35
tanasoiucecilia
Nu este medic/terapeut
tanasoiucecilia
Nu reusesc sa gasesc pe nimeni la numarul 021 222 35 38. Intra mereu un ton de fax. Am primit multe alte numere, dar nu reusesc sa dau de nimeni. Ma poate ajuta cineva cu un numar de contact al domnului doctor Dorin Sarafoleanu, va rog frumos?
Multumesc mult
0
17-04-2009, ora 18:50
irina2009
Nu este medic/terapeut
irina2009
daca esti din bucuresti, iti recomand sa mergi direct la cabinet (vezi adresa inserata mai sus) si sa-ti faci programarea. in functie de caz (urgenta sau nu) poti in felul acesta sa fi programata mai devreme, sau chiar sa te vada atunci.daca nu esti din buc te rog sa-mi spui si ma voi interesa ce se intampla cu numarul de telefon
0
18-04-2009, ora 16:21
tanasoiucecilia
Nu este medic/terapeut
tanasoiucecilia
Irina, multumesc frumos pentru raspuns. Sunt din Bucuresti, am reusit sa fac programare la un alt doctor. Cei de la Sf. Maria m-au dezamagit cumplit. Am primit doua numere de mobil pentru secretara domnului doctor Sarafoleanu. Doua zile am sunat continuu de la 8 la 14 si am dat numai de mesageria vocala. Am trimis si un mesaj sa-i rog sa ma ajute cu o programare... nimic. Am sunat inapoi la spital le-am spus sa-mi dea alte telefoane si ei mi-au spus ca nu exista altele, sa mai incerc acolo ca sigur raspunde cineva.
Ma gandesc la oamenii bolnavi care chiar au nevoie de programare si care nu sunt din Bucuresti... si care nici nu au bani sa dea pe atatea minute pierdute cu mesageria vocala. Foarte urat din partea celor de la spital, in special secretara domnului doctor Sarafoleanu. In fine, daca e nevoie voi merge cu mama direct acolo, dar am facut programare si la Institului Dorin Hociota si merg prima data acolo.
Multumesc frumos,
Va doresc multa sanatatae
0
20-04-2009, ora 21:45
irina2009
Nu este medic/terapeut
irina2009
multumesc pt gandurile bune, la fel si pt dvs.
personal consider mersul la alti medici pierdere de timp, cu exceptia cazului in care chiar este o problema de viata si de moarte si atunci ma duc la urgenta la orice spital. in rest prefer sa ma duc la prof. D.S. pentru a evita aruncatul pe fereastra de timp si bani.
toate cele bune,
mioara pop
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: