Arsura preptut

18-06-2018
marian.92
Nu este medic/terapeut
marian.92
Buna ziua am 26 ani, in urma unui contact sexual neprotejat am inceput sa am arsuri puternice in jurul preptului si sub el pe ata.Sa inrosit toata pielea care inveleste capul penisului mi-a iesit o pata maro pe preptut de dimensiuni mici care cate odata imi da intepaturi nu am scurgeri si nici miros urat.Am cumparat canesten crema am folosit o saptamana fara succes, dupa care am folosit lomexin crema care m-a scapat cat de cat de acele arsuri.Lomexin am folosit 3 saptamani si acum am intrerupt pentru ca mai rau s-a iritat pielea este mai rosie am impresia ca este si din cauza la crema probabil am dat prea mult timp cu acea crema fac spalaturi cu bicarbonat si acum imi dau cu crema de galbenele.am observat dupa erectie pielea devine uscata si preptul este mai stramt si putin unflat o senzatie foarte mica de usturime la urinare.Pe limba am observat ca am puncte rosii ca intepatura unui ac si o chestie alba nu ma doare nu am nici un fel de problema.Despre ce ar putea fii vorba va rog frumos un sfat momentan nu sunt in tara si nu pot ajunge la un control medical astept cu nerabdare sa ajung la medic si imi este frica sa nu se agraveze ca am problema de o luna si nici o schimbare doar ca nu mai am arsuri puternice.Dupa ce urinez, decalotez, spal si dau cu crema atunci mai am senzatie de arsura 30 minute o arsura suportabila pielea este foarte rosie si iritata.Pana acum nu am avut probleme de genul.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: