as vrea sa imi raspunda un medic va rog frumos

11-04-2010
Jogibear
Nu este medic/terapeut
Jogibear
Am inceput anticonceptionalele Karissa din prima zi a ciclului.Am avut u ncontact sexual a 6a zi.este vrun pericol?am tot citit ca primele 7 zile nu protejeaza pe de alta parte am citit ca din prima zi deja protejeaza.va rog sa imi raspundeti
4 comentarii
0
12-04-2010, ora 06:12
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Nu e nici un pericol, esti protejata, stai linistita.
0
12-04-2010, ora 21:06
Jogibear
Nu este medic/terapeut
Jogibear
multumesc mult pt respuns!
0
15-04-2010, ora 13:18
Bounty.Hunter
Nu este medic/terapeut
Bounty.Hunter
Buna ziua. Am si eu o problema, mi-a aparut pe capul penisului o bubita(o mica umflatura) chiar pe unde ejaculez, si mai am una mai veche putin mai jos, vreau sa precizez k sunt mici de aceeasi culoare cu capul penisului mai putin cea de la canalul pe unde ejaculez, este putin mai rosiatica, si nu ma ustura nu ma doare dar ma ingrijoreaza. Sper sa nu fie vre-un herpes. daca ma poate ajuta un medic voi trimite si o poza pe e-mail..deorece nush cum sa uplodez poza aici.
Astept un raspuns. Multumesc mult!
0
15-04-2010, ora 13:37
Bounty.Hunter
Nu este medic/terapeut
Bounty.Hunter
am reusit s auploadez poza la urmatorul link :

http://img532.imageshack.us/img532/3919/p3300007.jpg
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul