aslo mare

31-12-2010
pya
Nu este medic/terapeut
pya
Am 35 de ani de 1 an mi am scos amigdalele faceam amigdalite peste 6 pe an aslo am avut 400, dupa operatie nu mi a scazut aslo si am facut moldami 3 luni, 1 la 7 zile a trecut iar vreo 3 luni si am facut un aslo sa vad cum stau si am ramas uimita ca mi a iesit 923 ce poate sa fie, si ce ar trebui sa fac? va multumesc mult.DANTURA NU E CU PROBLEME AM FACUT FILM LA EI
1 comentarii
0
01-01-2011, ora 00:53
andrei1996
Nu este medic/terapeut
andrei1996
Eu zic sa faceti moldamine si eu fac dar mai bine mergeti la medicul de familie sa va zica cate si in ce interval de ore/zile sa faceti.
Eu am 14 ani acum o luna jumate am facut analiza si am aflat ca am aslo 400 am inceput sa fac moldamine mai am 2 din 12 cat timp trebuie sa stau sa isi faca efectul acele moldamine si ce as putea pati daca nu isi fac efectul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.