Ata penisului
Salut, am 16 ani si ma deranjeaza ca nu se rupe ata penisului si simt o durere frustranta in timpu actului din cauza atei..nu sa rupt si ma doare 'strage prea tare penisul la erectie' sa zic asa..ce este de facut ? Multumesc anticipat!
1 comentarii
sa mergi la un medic ca aici o sa gasesti tot felul de comentarii si de sfaturi care mai de care. cel mai in masura sa te sfatueasca este un medic. Fara jena mergi si ii cere sfatul.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6preputul penisului
- 5bubite pe penis, nu dor, nu se sparg, nu ma mananca
- 5pielea crapata la baza penisului de vreo 3 luni
- 4piele uscata nu de pe varful penisului ci de partea care acopera
- 13nu mi se da acea piele de pe penis!
- 7Problema cu mirosul penisului...
- 9Usturimi si inflamatii pe capul penisului
- 3dul in penis
- 5Penis tare
- 4capul penisului rece
- 1pielea penisului alba
- 1secretie alba pe penis
- 1Ciuperca penis
- 7Problema penis
- 2iritatie
- 2Secretie la nivelul penisului
- 0Puncte pe pielea penisului
- 1penis nush daca am fimoza sau cum e
- 2Frenumul
- 5Piatra la Nivelul glandului- Penis
Mai multe informații despre: Penisul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
