Ata penisului
Salut, am 16 ani si ma deranjeaza ca nu se rupe ata penisului si simt o durere frustranta in timpu actului din cauza atei..nu sa rupt si ma doare 'strage prea tare penisul la erectie' sa zic asa..ce este de facut ? Multumesc anticipat!
1 comentarii
sa mergi la un medic ca aici o sa gasesti tot felul de comentarii si de sfaturi care mai de care. cel mai in masura sa te sfatueasca este un medic. Fara jena mergi si ii cere sfatul.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3cand penisul meu este in erectie, ia o forma curbata in jos
- 6mici leziuni dureroase pe penis
- 35Bubite rosii in jurul penisului + poze (cenzurate)
- 11Bubite penis
- 11ma ustura penisul cand urinez
- 9Strat mare de grasime - sub burta pana la penis
- 13mancarimi vaginale
- 8piele crapata pe penis
- 6penis curb spre stanga, normal, dar.
- 4Problema Penis!Pete albe + problema decalotarea
- 3marimea penisului
- 4Pete albe pe penis
- 9din inconstienta mi-am injectat sub pielea penisului 3 tuburi de canamicina
- 3Pielea penisului crapata, incretita
- 7am probleme cu penisul
- 6cred ca am ceva grav: mi-au aparut niste bubite ca niste alunite...
- 4Miros urat al penisului. VA ROG ajutooor
- 13penis decalotat de tot si cand e in stare flasca si cand e in stare de erectie
- 0Penisul in contact cu sangele partenerei - parteneri sanatosi, efecte
- 0O buba asemănătoare unui neg s au cos pe penis
Mai multe informații despre: Penisul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
