Avort medicamentos
buna seara, scriu in legatura cu experienta mea cu medabon. am luat prima pastila ieri, duminica (18 dec), iar azi, luni(19 dec), am avut o pata de sange pe lenjerie. un fel de spotting, o cantitate foarte micuta, dar de la care m am ingrijorat putin pentru ca nu stiu daca trebuia sa se intample asta de la prima pastila, mentionez ca nu am luat antibioticele prescrise (amoxicilina 500 mg si indometacin) pentru ca nu am simtit nicio durere si am zis sa incep sa le iau de maine cand voi lua si celelalte 4 pastile. ati patit si voi asa la prima pastila? chestia cu spottingul, este normal?
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5mifepristona - sfaturi/sugestii
- 0bubite albe pe sfarc. spm sau sarcina?
- 5Avort medicamentos
- 9Buna seara, in legatura cu intreruperea medicamentoasa.
- 50Avort medicamentos
- 4Avort medicamentos
- 0Avort medicamentos
- 6Avort medicamentos-Medabon
- 6Buna ziua! Am facut avort cu medabon in urma cu o săptămână si inca am sangerari, este normal?
- 0Medabon
- 4Care sunt experienta voastra cu medabon?
- 0Avort medicamentos
- 0Avort medicamentos cu Metabon, apoi nospa - a decurs nomal?
- 2Avort medicamentos
- 2Dragele mele avort medicamentos Medabon
- 1Avort medicamentuos
- 2Medabon
- 2Experiența mea
- 1Avort medicamentos
- 1Avort medicamentos!
Mai multe informații despre: Avortul medicamentos medabon
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: