Balanita zoon

20-12-2017
serbian boy
Nu este medic/terapeut
serbian boy
Buna ziua. Ma confrunt de o buna bucata de timp cu o problema medicala. Am fost diagnosticat de un medic cu aceasta afectiune - balanita zoon cauzata de sensibilitatea la latex Mi-a fost prescrisa crema Elocom. Ceea ce ma deranjeaza este faptul ca desi dupa terminarea tratamentului, pielea glandului penian s-a refacut in mare masura, dupa o perioada scurta de timp aceasta a aparut din nou. Revenind la medicul respectiv acesta mi-a spus sa am grija la igiena intima doar si sa las sa se refaca singura pielea deteriorata. Dupa contact sexual, pielea se deterioreaza puternic in aceeasi zona mereu. Pentru igiena intima folosesc produsul Apivita. Imi puteti oferi un sfat astfel incat pielea glandului penian sa nu se mai deterioreze puternic? Exista un produs mai bun decat Elocom pentru aceasta problema? Pentru igiena intima, luand in considerare problema balanitei, ce imi sugerati sa folosesc? Va multumesc in mod deosebit pentru un eventual raspuns.
1 comentarii
0
01-01-2021, ora 17:49
HELP112
Nu este medic/terapeut
HELP112
Am trecut și eu prin acest calvar acum 10 ani și am primit de la un doctor din Ungaria tratamentul care te scapă de balanita. Dacă vă interesează contactați ți mă.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.