Bebelus alaptat
Buna seara, fetita are 6 luni jumatate si este alaptata...la nastere a avut 2.950 iar acum are 6950, am inceput diversificarea la 6 luni..ma intreb daca a luat in greutate corespunzator? mai exact daca ii este suficient alaptatul sau ar trebui sa introducem si lapte praf ? ma gandesc ca poate nu ii este suficient laptele de la san
multumesc
multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Fat cu greutate mica
- 6sugar 7 luni sub greutate
- 13Lipsa poftei de mancare
- 13Crestere in greutate
- 10greutate la 5 luni
- 3Bebe 2 luni are 5, 000 kg...este o greutate buna pentru cat timp are?
- 3luare in greutate la 3 luni
- 4greutate bebe 8 luni...
- 6copil 2 ani nu ia in greutate
- 3Bebe nu ia in greutate
- 0Greutate bebe 10 luni ( prematur 8 )
- 2Bebelus de 5 luni jumatate
- 0Bebelus la 7 luni. Scadere in greutate
- 2Bebelusi 6 luni prematur greutate
- 1Greutate bebelus 4 luni
- 2Bebe 4, 300 kg la 3 luni
- 7Greutate bebe de 3 luni
- 2Băiețelul meu la 5 luni avea 8, 500, iar acum la 1 an si o luna cântărește 10, 500kg
- 1Greutate bebelina - în a 3 luna a stagnat
Mai multe informații despre: Greutatea bebelusului
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
