Bube pe limba inspre gat

10-07-2014
chocobanana
Nu este medic/terapeut
chocobanana
Salut, de ceva timp nu stiu exact simt ca si cum as avea un fir de par in gat, m'am uitat in oglinda si am vazut ca pe limba tocmai inspre gat am niste bubite destul de marisoare si alea ma jeneaza imi puteti spune ce sunt ? mereu am senzatia k am ceva in gat uitati si o poza mai jos, vreau sa zic ca cred ca a inceput senzatia asta cam de cand am schimbat tigarile, oare e posibil ?

http://cdn.imghack.se/images/6cecfa58fa365db06f53e7069ae12b11.jpg
4 comentarii
1
11-07-2014, ora 19:25
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
acelea sunt papile gustative normale
problema este de la un reflux gastric si alimentatie incorecta care afecteaza mucoasa faringelui
gasesti sute de sfaturi pe forum despre aceasta problema
0
05-10-2018, ora 20:50
Grigorii
Nu este medic/terapeut
Grigorii
Buna am si eu problema cu bubele pe limba si in git ma deranjeaza foarte tare sub limba mea esit o buba alba parcar fi o rana deschisa
si sub gingie tot am o buba de culoare alba am avut asemanator si pe capusor nustiu care poate fi cauza sunt peste hotare si nustiu ce tratament sa fac puteti sami dati un sfat varog frumoa
0
05-10-2018, ora 20:52
Grigorii
Nu este medic/terapeut
Grigorii
plus la asta am multa saliva stupesc foarte mult
0
25-12-2018, ora 18:33
Ileana1928
Nu este medic/terapeut
Ileana1928
Bună seara! Am si eu o problema, aud o presiune in urechea stanga! Am facut un RMN la cap, nimic
Am fost cu glanda toridă, nu am probleme.
Am fost la Orl si timpanul e curat
Noaptea nu pot sa dorm de la presiunea aceasta o aud si zi si noapte, va rog ajutati ma cu un raspuns!
Si am tensiunea oscilanta cand creste de la 13 pana la 16
Va multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.