Bună seara! sinuzita maxilara odontogena
Am făcut un rmn, și mi-a ieșit sinuzita maxilara odontogena, am luat 6 feluri de antibiotice în 3 luni. Am dureri de cap groaznice în fiecare zi, mi sa înfundat urechea.Am fost la orl și mi sa spus ca as avea nevoie de operație. Unde îmi recomandați sa ma operez la orl sau la maxilo-facial? Mulțumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 7ajutati-ma am sinuzita cronica maxilara dreapta
- 82dupa operatia de sinuzita maxilara?
- 7sinuzita maxilara cronica odontogena_ rezolvare?
- 13operatie de sinuzita maxilara a doua oara
- 8Am fost diagnosticat acum 4 ani de zile cu sinuzita maxilara - bilaterala si etmoidala + deviatie de
- 33Imi sunt afectate corzile vocale... laringita
- 6sinuzita maxilara - caldwell luc
- 7sinuzita maxilara dreapta...fara rezultat
- 11Va rog, ajutor, cred ca am sinuzita maxilara...
- 6Au toate o legatura sau nu?
- 0Sinuzita si comunicare orosinusala
- 1După extractie premolar sinuzita
- 1Inflamatie mucoasa sinus
- 1Extracție măsea de minte- sinuzita maxilara
- 2Poate fi grav? miros urat pe nas si nasul înfundat
- 1Sinuzita maxilara
- 4Sinuzita maxilara odontogena
- 3Vă rog rezultat CT sinusuri necesită operație?
Mai multe informații despre: Sinuzita maxilara odontogena
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: