Bună seara! sinuzita maxilara odontogena
Am făcut un rmn, și mi-a ieșit sinuzita maxilara odontogena, am luat 6 feluri de antibiotice în 3 luni. Am dureri de cap groaznice în fiecare zi, mi sa înfundat urechea.Am fost la orl și mi sa spus ca as avea nevoie de operație. Unde îmi recomandați sa ma operez la orl sau la maxilo-facial? Mulțumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune: