dupa cateva secunde dupa ce beau un pahar de apa incep sa transpir
Am o problema in ultima vreme care consta in faptul ca in momentul in care beau un pahar de apa/suc, dupa cateva secunde incep sa transpir, de ex. am baut aseara, 2 pahare de 300ml apa, la temeratura camerei si dupa 2-3 minute eram fleasca, fata, maini, spate, piept, de la picioare in jos nu.
Consum zilnic cafea cu zahar, din cand in cand fast food, pepsi, nu zilnic dar consum.
Ce as putea sa fac, pana sa ajung la medic? Sa renunt la alimentele care nu sunt ok? Deja ma panichez...
Multumesc anticipat
Consum zilnic cafea cu zahar, din cand in cand fast food, pepsi, nu zilnic dar consum.
Ce as putea sa fac, pana sa ajung la medic? Sa renunt la alimentele care nu sunt ok? Deja ma panichez...
Multumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2de citeva luni am niste bufeuri puternice insotite de o transpiratie abundenta, e menopauza?
- 9transpiratii excesive nocturne
- 2transpiratii abundente
- 6transpiratie excesiva la axila
- 7transpiratie...
- 2ceai de salvie si dexametazona
- 3dintr-o data ma ia tremuratul si o transpiratie abudenta
- 7Transpiratii abundente
- 16Probleme ORL
- 4Stare de voma persistenta si transpiratie abundenta !
- 3transpiratie excesiva..la cel mai mic efort...
- 4Transpir mult la axiale
- 0Transpiratie excesiva!
- 1Posibil tbc ?
- 0Transpiratie excesiva
- 2Stare generală proastă
- 0Transpirație abundentă
- 1Transpiratie excesiva in zona capului
- 1Transpiratie
- 2Toxine?
Mai multe informații despre: Transpiratia excesiva
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: