canalopatie
Buna ziua,
Ma numesc Angela, sunt din Iasi si am o mare problema.
In octombrie 2013 a murit fratele meu care avea 35 de ani, s-a intamplat in Spania. In prima faza medicii care au venit sa-i acorde primul ajutor au spus ca a facut infart sau accident vascular cerebral, de mentionat faptul ca ambulanta a venit in 6 minute iar fratele meu nu a prezentat nicio secunda semne vitale. Am primit rezultatul autopsiei abia dupa 3 luni: canalopatie, cu precizarea ca si ceilalti membri ai familiei sa-si faca analiza ADN, deoarece am putea sa avem si noi aceasi anomalie congenitala. Aici medicii nu prea stiu despre ce este vorba, nu au auzit de asa ceva. Nu stiu cum ar trebui sa procedez.
Ma numesc Angela, sunt din Iasi si am o mare problema.
In octombrie 2013 a murit fratele meu care avea 35 de ani, s-a intamplat in Spania. In prima faza medicii care au venit sa-i acorde primul ajutor au spus ca a facut infart sau accident vascular cerebral, de mentionat faptul ca ambulanta a venit in 6 minute iar fratele meu nu a prezentat nicio secunda semne vitale. Am primit rezultatul autopsiei abia dupa 3 luni: canalopatie, cu precizarea ca si ceilalti membri ai familiei sa-si faca analiza ADN, deoarece am putea sa avem si noi aceasi anomalie congenitala. Aici medicii nu prea stiu despre ce este vorba, nu au auzit de asa ceva. Nu stiu cum ar trebui sa procedez.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Palpitații, tensiune ușor crescută și o stare foarte ușoară de amețeală constantă
- 1Probleme cardiace sau probleme ale sistemului nervos?
- 0Soft holter
- 0Subdenivelare ST in panta la testul de efort
- 0Durere in spate și piept
- 2Tensiune la efort
- 2Insuficienta cardiaca
- 1Problema cardio
- 2Puls foarte mare
- 1De cateva zile am bataile inimii foarte mari