canalopatie

26-03-2014
angelaj
Nu este medic/terapeut
angelaj
Buna ziua,
Ma numesc Angela, sunt din Iasi si am o mare problema.
In octombrie 2013 a murit fratele meu care avea 35 de ani, s-a intamplat in Spania. In prima faza medicii care au venit sa-i acorde primul ajutor au spus ca a facut infart sau accident vascular cerebral, de mentionat faptul ca ambulanta a venit in 6 minute iar fratele meu nu a prezentat nicio secunda semne vitale. Am primit rezultatul autopsiei abia dupa 3 luni: canalopatie, cu precizarea ca si ceilalti membri ai familiei sa-si faca analiza ADN, deoarece am putea sa avem si noi aceasi anomalie congenitala. Aici medicii nu prea stiu despre ce este vorba, nu au auzit de asa ceva. Nu stiu cum ar trebui sa procedez.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns