Cate pastile de Pramistar se iau in mod normal pentru concentrare?

20-06-2021
Verno
Nu este medic/terapeut
Verno
Cate pastile de Pramistar se iau in mod normal pentru concentrare și atenție dacă iau și Rispolept și Prozac?Eu iau la indicația neurologului că psihiatrul nu vrea sa îmi dea Pramistar:))Dar e bine și așa.Insa mi-a dat una, acum 4 ani luam 2, unul dimineața și unul la prânz.Pot mari doza la 2 că la neurolog nu mai dau 200 de lei pt un nou consult.Poate găsesc prin iulie-august unul la stat.
Cate se iau de obicei pentru concentrare, asta mă interesează căci cu una nu simt vreun efect și iau deja de 4 luni.
Și inca ceva:Pot folosi Piracetam in locul Pramistar că e mult mai ieftin?(eu iau Pramistar cu bani)Nu e tot cam același lucru și tot același lucru face din care am înțeles de la o asistenta medicala?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul