Clei negru
Buna seara! Cam odata pe saptamana folosesc betisoare de urechi, si in ultima perioada, in urechea dreapta am un fel de clei de culoare neagra, de parca ar fi funingine. Spun un fel de clei pentru ca nu arata a clei, arata ca si cum as fi folosit un creion dermatograf in ureche. Ce ar putea fi, pentru ca sunt putin ingrijorata? Multumesc anticipat!
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3durere de ureche
- 7Ajutor! Imi sangereaza urechea
- 2dop de ceara
- 3ciuperca de la betisoarele de urechi
- 0Infectie in ureche, rana, scurgeri si mancarimi.
- 1Pt d-nul doctor Flueraru Valeriu
- 10ciuperca in ureche si infectie cu mai multe bacterii
- 9trebuie sa consult medic ORL, stomatolog sau neurolog?
- 3imediat ce vb la telefon ma dor urechile
- 6Sangerarea urechii la copii
- 1mi-am spart timpanul cu un betisor
- 0timpan perforat
- 3Cum se comporta un copilas de 1an si jumatate dc are timpanul perforat?
- 1Timpan cu leziuni la bebe de un an jumatate??
- 1Ureche urat mirositoare
- 3Am o problema cu urechea stanga !
- 1Vata betisor ramasa in ureche
- 4Problema cu urechea stanga
- 2Leziune usoara la ureche, la copil de 2 ani
- 1Ureche
Mai multe informații despre: betisoarele de urechi
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: