cred ca am candida...
buna...cred ca am candida, am mancarimi si usturimi in zona genitala si o secretie alba (branzoasa cateodata) deocamdata nu am fost la ginecolog. ce tratament as putea folosii ca sa scap de ea?va rog frumos, poate stie careva un tratament eficient.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune: