cum demonstrez ca am fost virgina?...

17-10-2012
crisucriss
Nu este medic/terapeut
crisucriss
Buna ziua!...
Am 24 de ani, mi am inceput viata sexuala acum 7 luni, iar prietenul meu nu ma crede ca am fost virgina la varsta asta. Daca merg la un ginecolog cu el, poate sa precizeze, momentul inceperii vietii sexuale?...
Multumesc!.astept raspuns!
3 comentarii
0
17-10-2012, ora 16:09
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Deflorarea se poate observa la scurt timp dupa ce a avut loc, dupa cateva luni e irelevant consultul in aceasta problema,.
Daca prietenul tau se indoieste de ceea ce spui este destul de neplacut, dar ca virginitatea este atat de importanta pentru el denota ca este un barbat inca nematurizat afectiv si mai ales nesigur pe "barbatia" lui. Dincolo de educatie si idei adanc inradacinate de milenii, psihologic, barbatii vor sa fie primii pentru a nu fi comparati cumva, , , ,
Dar el a fost virgin?
Tu decizi cum abordezi problema. La medic nu ai cum sa primesti confirmare in aceasta problema.
Nu spun ca exista atatea cazuri de deflorare la care nu exista deloc sangerare, , , ,
Sanatate!
0
17-10-2012, ora 16:47
crisucriss
Nu este medic/terapeut
crisucriss
mersi frumos!...o zi buna!
0
17-10-2012, ora 17:15
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
CUM de ABIA acum, isi pune aceasta intrebare?
CE l-a determinat sa puna la indoiala?
A curs sange sau nu? la inceperea relatiei sexuale CU el?!?..sigur asta il deranjeaza?!?
S-o fi laudat un "altul"ca...te-a avut "primul"..
DA- trebuie sa-i dai explicatii,
mai bine zis sa-i raspunzi la aceste intrebari.
Si
pt. mine ar fi importante daca as fi in locul lui.
cele bune,
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Virginitatea - din punct de vedere medical
  •