ROmedic Black Friday:  reduceri la serviciile de promovare a cabinetelor, clinicilor și firmelor medicale

de un an ma chinui cu usturimi urinare, nu e candida, nu e teichomonas si nici Chlamydia

02-10-2007
sori
Nu este medic/terapeut
sori
Eu de un an ma chinui cu usturimi urinare, nu e candida, nu e teichomonas si nici Chlamydia. Am totusi o eroziune pe col. Durere la sezut (mentionez ca la toata papanicolaurile pe care le-am facut a iesit tip inflamator). Usturimile de la urinare le simt si in vagin (cel mai mult cand stau jos). Acum urmez un tratament cu cervugid ovule si am simtit o usturime cand l-am introdus. E normal?
Puteti sa ma sfatuiti la alt tratament? sau e bun si aesta cu simptomele de care va zic.
4 comentarii
0
03-10-2007, ora 00:00
sori
Nu este medic/terapeut
sori
Am facut o anliza de urina si am PH - 6
Epitelii plate (vezicale) rare
In rest toate sunt normale nu e nimic. Se poate explica de aici usturimea la urinare?
Va rog astept un raspuns!
0
03-10-2007, ora 00:00
sori
Nu este medic/terapeut
sori
si SG 1020
va multumesc!
0
02-10-2008, ora 00:00
korea30
Nu este medic/terapeut
korea30
Trebuie sa va dezbracati pina in brau dupa care eu voi introduce doua betisoare in uretra dvs iar apoi voi riti foarte incet dejur imprejur.
0
28-04-2009, ora 22:11
violette01
Nu este medic/terapeut
violette01
Vreau si eu sa stiu ce inseamna epitelii frecvente, rare leucocite, flora abundenta-cocobacili gram negativ.Doresc un raspuns foarte urgent deoarece doctora care mi-a dat diagnosticul nu mi-a interpretat analizele si doresc sa stiu cu ce ma confrunt.
VA MULTUMESC!
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.