Depresie
Bună ziua. Ma confrunt cu o problema legata de o depresie a surorii mele..poate ma ajuta cineva aici. De o luna s-a închis în ea, ii e frica sa vorbească, sa spună ce o supura. Plânge toată ziua, nu poate sa doarmă..este intr-o stare nevazut, abea vorbește. Spune tot timpul sa o iertam și plânge. Va rog ajutor. Mulțumesc
1 comentarii
Spuneti-i ca a facut depresie care este o boala care se trateaza in timpurile noastre. Ii trebuie o pastiluta pe zi nu ita antidepresiv si in 2-4 saptamani isi revine. Insistati pe langa ea sa o duceti la un medic psihiatru si la psiholog.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4ma erevez din orice uneori chiar si fara motiv
- 6am nevoie urgent de un psiholog, sufar de depresie, cred
- 4crema dermalibour, depresia atopica, depresie
- 32depresie majora!!! va rog ajutati-ma!!!
- 0cefalee, dureri cap, confuzie, depesie ?
- 9Ajutati-ma, nu stiu cum sa-mi ajut iubitul?e un tip depresiv!
- 4sunt foarte trista fara vreun motiv anume, ma autocritic, am stari de somnolenta excesiva
- 8Depresia poate fi tratata fara medicamente?
- 5depresie si efecte asupra relatiei de cuplu
- 7insomnie sau depresie
- 8depresia
- 6Cat timp se face tratamentul pt depresie?:(
- 10Dependenta de anxiolitice
- 8Depresie, ideatie suicidara si automutilare
- 44Grup Suport pentru Anxietate si Depresie
- 2Nou episod depresiv
- 12Cateva nelamuriri si intrebari
- 33Depresie sau altceva?
- 4Depresie
- 5Depresie si ameteala continua
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
