Depresie
As dori care ar fii cea mai bună asociere in caz depresie 20ani NEURO Optimizer +Ashwagandha, NEURO Optimizer +5-HTP sau Neuro Optimizer +sunătoare. Mod administrare
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 36e depresiv
- 5hepatita cronica autoimuna, gammapatie monoclonala
- 72Intrebare pentru medicii psihiatri si nu numai
- 7am luat un drog super blackout si m-am trezit cu depresie
- 19Perfectionism? Tulburare.Confuzie.Depresie
- 22Fost toxicoman rog sfaturi
- 148Coaxil?...ce stiti despre acest medicament
- 11nevroza anxioasa
- 6Depresia nevrotica si cea psihotica poate coexista?
- 6Cum pot scapa de nervii la stomac? va rog frumos ajutati-ma aceasta boala imi macina viata
- 4anxietate, depresie sau o boala?
- 3sufar de depresie?
- 58Depresie - un tratament ok?
- 16Nu mai suport!
- 8depresie instalata si parca nu-si mai revine
- 8Tata internat la psihiatrie si nu stim ce exact ce are si mai ales daca se poate remedia
- 7Laptele de capra - bun in Depresie, oboseala, Astenie
- 3antidepresive
- 6Atacuri de panica anxietate depresie
Mai multe informații despre: Depresia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
