Deprexil
Bună ziua tuturor!
O întrebare, vă rog frumos, a încercat cineva Deprexil? Din câte am citit pe forum, este un supliment ortomolecular foarte eficient pentru depresie. Vă rog frumos, dacă l-a administrat cineva și dacă ați avut rezultate?
Cu mulțumiri!
O întrebare, vă rog frumos, a încercat cineva Deprexil? Din câte am citit pe forum, este un supliment ortomolecular foarte eficient pentru depresie. Vă rog frumos, dacă l-a administrat cineva și dacă ați avut rezultate?
Cu mulțumiri!
1 comentarii
Vorbiti cu psihiatrul, pentru ca organismele reactioneaza diferit si ce unei persoane îi face bine tie iti poate face rau.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Terapii noi(tms/tme/hipnoza)?
- 0Cumpana si tms/tme/hipnoza
- 0Cumpana si tms/tme/hipnoza
- 3Vorbesc rad si scot diferite sunete ciudate de unul singur
- 10Tipuri de activități pentru petrecerea timpului liber?
- 7Evaluare medicală forțată/Încredere
- 1Pentru cei diagnosticati cu o boala psihica
- 10Schimbare medic psihiatru
- 6Anxietate/depresie
- 6Suspiciuni medicamente psihiatrice