Dereglare menstruala
Buna ziua, va rog un răspuns, in luna martie nu am avut deloc menstruație, in aprilie mi-a venit nornal, iar acum a întârziat și scurgerile sunt foarte puține, fara dureri..Poate fi ceva grav? Am avut acum 8 luni o vizita la ginecolog, iar Papanicolau acum un an și ceva și a ieșit bine doar candida.Ce poate fi?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6ciclul menstrual dereglat
- 2Dereglari menstruale
- 13cum scap de dereglarile de ciclu?
- 1dereglari menstruale
- 0Dereglarea Ciclului Menstrual, vine mai devreme Opinia unui Genicolog va rog!!!
- 3de ce nu imi vine ciclu la aceeasi data?
- 5Aspacardin determina o dereglare a menstruatiei?
- 1dereglari escapelle
- 1Dereglare ciclu
- 4ciclu neregulat si analize endocrinologice
- 2Menstruatie dereglata datorita anticonceptionalelor.
- 1dereglare ciclu menstrual
- 1De ce de doua ori pe luna?
- 1Dereglare menstruala
- 3Sarcina sau Dereglare? Ajutor !
- 3provocare menstruatie chirurgical-sop
- 0Menstruație prelungită
- 0Ciclu menstrual
- 0Probleme cu menstruatia
Mai multe informații despre: dereglarea menstruatiei
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: